G&G Auto Rzeszów (Dawniej Autorud Rzeszów)

O nas

Grupa G&G Auto działa już od  ponad 27 lat na podkarpackim rynku - od samego początku współpracując z VGP.  Koncesję na sprzedaż i serwis podpisaliśmy dokładnie 13 października 1993 roku, a wraz z dniem 1 stycznia roku 1994 otworzyliśmy nasz pierwszy salon w miejscowości Rudnik nad Sanem. Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości - na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu. Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat '90 oraz nowe wymagania importera dotyczące salonów dealerskich spowodowały konieczność zmiany naszej lokalizacji na Stalową Wolę. W 2011 nastąpił kolejny przełomowy moment w dziejach firmy - budowa 3 nowych salonów VW, Audi i SEAT oraz przeniesienie działalności Prezesa Stanisława Górskiego do Rzeszowa.

Niecałe 7 lat po „przeprowadzce” do Rzeszowa , 1.04.2018r. w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Autorud, staliśmy się przedsiębiorstwem o nazwie Autorud Rzeszów Sp. z o.o., którego jedynym właścicielem został Stanisław Górski.

2020 to kolejny niezwykły dla nas rok, w którym przejęliśmy dealerstwa Autohaus Otto w Lublinie i przybraliśmy nową nazwę G&G Auto.

SEAT G&G Auto Rzeszów

Zespół SEAT-a

Zespół SEAT G&G Auto Rzeszów zawsze miał wielkie aspiracje by zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferowaną w odpowiednim otoczeniu i  komfortowych warunkach lokalizacyjnych. Standardy salonu i serwisu dostosowano do najnowszych ogólnoświatowych wymogów marki SEAT. O kompleksową obsługę Klienta zadba szereg specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingów i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje również możliwość wyceny i odkupu dotychczas posiadanych aut, przy atrakcyjnych warunkach zakupowych samochodów nowych.

Mimo wyjątkowej sytuacji pracownicy naszego salonu są do Waszej dyspozycji jeszcze bardziej, niż dotychczas. Oferta naszego salonu jest dostępna online, a nasi konsultanci są gotowi na to, żeby odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania telefonicznie, starając się tym samym ograniczyć kontakt bezpośredni do niezbędnego minimum. Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

G&G Auto Rzeszów

Oferta SEAT-a

o    Sprzedaż aut nowych marki SEAT   

o     Sprzedaż aut używanych marki SEAT   

o     Kredyt/Leasing: VW Bank Polska   

o     Ubezpieczenia: PZU/ VW Ubezpieczenia  

o     Profesjonalna obsługa w Serwisie SEAT-a   

o     Oferta dla firm   

o     Oryginalne akcesoria – sprzedaż i montaż   

o     Oryginalne części zamienne i akcesoria