Jakie są zalety naprawy blacharsko-lakierniczej w salonie Seat Autorud?

27-03-2020 14:17

Efekty eksploatacji samochodu 

Eksploatacja samochodu wiążę się zwykle nie tylko z jego nieustanną amortyzacją w postaci zużywanych części, ale także koniecznością wymiany opon, klocków, tarcz czy elementów silnika. Eksploatacji pojazdu towarzyszy więc konieczność wizyt serwisowych czy gwarancyjnych. Auto jest narażone każdego dnia na wiele nieprzewidzianych warunków na drogach. Stłuczki, kolizje, awarie - to wszystko wpływa na komfort użytkowania pojazdu. Jednak to, co wpływa na wysoki komfort kierowców, nie jest jedynie bezawaryjność auta, a rzetelność i szybkość naprawy w warsztacie. 

Oczekiwania związane z naprawami blacharsko-lakierniczymi 

Usterki i uszkodzenia blacharskie towarzyszą niemal każdemu kierowcy. Jest to nieodłączny element posiadania samochodu. Uszkodzenia karoserii czy wgniecenia, będące wynikiem groźnych wypadków to jednak spore wyzwanie dla blacharzy. Oczywiście często mamy też do czynienia z drobnymi usterkami, tak zwanymi parkingówkami, czyli otarciami, zadrapaniami i wgnieceniami, które są efektem nieostrożnej jazdy.

Jakość warsztatów w Polsce jest różnorodna. Oddając auto do warsztatu blacharskiego, oczekujemy, że po naprawie nie będzie widać śladu usterki. Spodziewamy się, że powstałe uszkodzenia zostaną zniwelowane, a warstwa lakieru będzie miała nie tylko odpowiedni kolor, lecz także oczekiwaną trwałość.

Jakie elementy możemy naprawić w serwisie blacharsko-lakierniczym Seat Autorud? 

Spektrum czynności, jakie wykonuje blacharz w serwisie blacharsko-lakierniczym Seat Autorud, jest szerokie. Od najmniejszych kosmetycznych poprawek, jak polerowanie, czy wyciągnie małych wgnieceń, poprzez kształtowanie na nowo elementów oraz naprawę sporych fragmentów nadwozia. W serwisie blacharsko-lakierniczym Autorud odpowiedni specjaliści są do dyspozycji na miejscu. Jest to o tyle istotne, że w tradycyjnych warsztatach, które nie mają usług blacharza, takie prace muszą być zlecane zewnętrznym firmom. W serwisie Seat Autorud wykonujemy wszystkie prace blacharskie w naszym warsztacie. To znacznie przyspiesza wszelkie naprawy, a dodatkowo pozwala kontrolować jakość wykonanych prac. 

Wyposażenie i zalety serwisu blacharsko-lakierniczego Seat Autorud

W centrum blacharsko-lakierniczym Seat Autorud najważniejsza jest satysfakcja klientów. Dlatego do podstawowych wyznaczników, charakteryzujących serwis należy wyszkolona i doświadczona kadra blacharzy i lakierników oraz terminowość wykonanych prac. Co ważne, aby zagwarantować dokładność i trwałość prac Seat Autorud wykorzystuje nowoczesny sprzęt i technologie oraz lakiery Akzo Nobel-Sikkens. Sprzęt jaki znajdziemy w warsztacie to siedem nowoczesnych podnośników, ścieżka diagnostyczna i pięć stanowisk płaskich. Dodatkowo dużą siłą serwisu jest posiadanie własnej kabiny lakierniczej, co znacznie przyspiesza prace blacharsko-lakiernicze. Dużą zaletą serwisu blacharsko-lakierniczego Seat Autorud jest możliwość realizowania wszelkich napraw w szybkim tempie i czasie. Czas naprawy przecież często wpływa na mobilność kierowców i od niego zależy kiedy klient będzie mógł ponownie korzystać z auta. Jest to więc jedno z najważniejszych oczekiwań klientów, którzy borykają się z koniecznością naprawy auta. Dlatego w serwisie Seat Autorud istnieje możliwość wykonywania prac jednocześnie przy dziewiętnastu samochodach. Oznacza to, że Autorud może obsługiwać kilku klientów równolegle