Nowy Seat dla Twojej firmy

27-03-2020 14:09

Bogata gama modeli Seata i szereg systemów wspomagających bezpieczną jazdę czynią z nich idealne samochody służbowe. Innym powodem, dla którego przedsiębiorcy decydują się na wybór Seatów, jest bardzo dobry program leasingowy, który pozwala na rozsądne zarządzanie całą flotą, budżetem i wymianę samochodów nawet co dwa lata. Co warto wiedzieć o leasingu w Seacie i jakie korzyści można uzyskać dla swojej firmy? 

Korzyści z samochodów służbowych 

Duże i średnie przedsiębiorstwa doskonale zdają sobie sprawę z tego, że obecny rynek pracy to w dużej mierze rynek pracownika. Wykwalifikowani specjaliści, poszukując pracy, zwracają zatem uwagę na szereg udogodnień, które pracodawca może zaoferować. Sami przedsiębiorcy także doskonale wiedzą, jak ważny jest stały obrót pieniędzy i równoważnie przechodów i wydatków w firmie. Samochody służbowe są zatem idealnym sposobem, na przyciągniecie i zatrzymanie dobrych pracowników, a także sposobem na stały i zrównoważony obieg pieniędzy. Ponadto posiadanie floty służbowych samochodów znacznie ułatwia podróżowanie na różnego rodzaju branżowe wydarzenia, szkolenia, a także wpływa pozytywnie na wizerunek marki. 

Full Service Leasing – najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy 

Oferowany przez Seata Full Service Leasing to pełen pakiet obsługi leasingowej dla firm. Przede wszystkim przedsiębiorcy mogą liczyć na jedną ratę za wszystkie wzięte w leasing samochody, na jednej fakturze. Dzięki temu dużo łatwiej trzymać pod kontrolą firmowe wydatki. W rach Full Service klienci mogą liczyć na: 

  • Serwis– biorąc w leasing auta w Seacie, każde z nich objęte jest opieką serwisową. Dotyczy to zarówno corocznego przeglądu, przeglądów po przejechanych 10 000 km, jak i drobnych napraw. Nowe samochody dodatkowo objęte są gwarancją. Zaletą serwisu jest także to, że naprawy mogą być realizowane w każdej placówce należącej do sieci serwisowej koncernu Volkswagen. Pracownicy w podróży służbowej nie muszą obawiać się, że będą zmuszeni wracać uszkodzonym samochodem. 
  • Ubezpieczenie– bez względu na zmieniające się na rynku ubezpieczeniowym ceny, koszty ubezpieczenia w ramach Full Service Leasing będą stałe przez cały okres trwania umowy. Gwarantem tego jest indywidualnie przygotowywany plan. 
  • Samochody zastępcze– w ramach ubezpieczenia oraz serwisu pracownicy mogą liczyć na samochody zastępcze zarówno jeśli awarii ulegnie samochód w czasie podróży, jak i przed jej rozpoczęciem, na terenie siedziby firmy. Dzięki temu pracodawcy nie muszą obawiać się nagłych i niespodziewanych zmian planów na skutek awarii samochodów służbowych. Koszty związane z eksploatacją samochodów zastępczych pokrywane są z ubezpieczenia. 
  • Eksploatacja opon– wymiana, przechowywanie i wyważanie opon na sezon zimowy i letni, które gwarantują bezpieczne poruszanie się po drogach. Bezpieczeństwo pracowników jest kwestią priorytetową. 
  • Zarządzenie szkodami– jakiekolwiek szkody, te z winy kierującego samochodem służbowym, jak i z winy innego kierowcy są w pełni formalnie rozwiązywane przez obsługę leasingową. 
  • Personalizacja samochodów– szczególnie istotny punkt dla firm, którym zależy na budowaniu wizerunku i rozpoznawalności marki. Samochody mogą zostać dowolnie oklejone brandem, czy innymi wizualnymi identyfikacjami. 

Korzystając z Full Service Leasing w Seacie, możesz mieć pewność stałości raty i wszelkich opłat przez całą długość trwania umowy, a co dwa lata zamieć wysłużony pojazd na całkiem nowy.