Poradnik

15-02-2021 11:40

Tempomat - Jazda, która nie męczy

Wsiadasz do swojego samochodu, włączasz nawigację, która pokazuje kilkaset kilometrów do celu, i już wiesz, że po przejechaniu całego dystansu Twoja prawa noga będzie błagała o masaż.

Czytaj więcej
23-01-2021 12:31

Podział i zasada działania samochodów hybrydowych

Technologia hybrydowa od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych trendów w branży motoryzacyjnej. Niezmiennie uchodzi też za swego rodzaju synonim nowoczesności i innowacyjności.

Czytaj więcej
27-03-2020 13:58

Cupra, czyli szybsze bicie serca

Leona znają chyba wszyscy fani marki Seat. Ci, którzy dodatkowo kochają sportowe emocje za kierownicą, z ciekawością oglądają się za każdym przejeżdżającym Leonem Cupra. Cupra to bowiem gwarancja adrenaliny i dobrej sportowej zabawy. Od niedawna to osobna sportowa marka Seata. Warto jej się przyjrze...

Czytaj więcej
23-12-2020 13:25

Brak miejsca w dowodzie rejestracyjnym. Jak sobie z nim poradzić?

Kolejny przegląd techniczny i kolejna pieczątka w dowodzie rejestracyjnym. Co zrobić, gdy zabraknie miejsca na kolejne wpisy stacji kontroli pojazdów?

Czytaj więcej
23-11-2020 12:28

Kontrola martwego pola – co to jest i kiedy się przydaje?

Bezpieczeństwo na drodze bezpośrednio łączy się między innymi z kwestią widoczności kierującego pojazdem. Ta z kolei zależy w lwiej części od ustawienia lusterek, a co za tym idzie – od istnienia tak zwanego martwego pola (czyli obszaru wokół pojazdu, który nie jest w całości widoczny dla kierowcy).

Czytaj więcej