Poradnik

23-07-2020 14:59

Bezawaryjny jak… Seat

Te auta muszą być bezawaryjne – z takiego założenia wyszli inżynierowie Seata. Kolejne niezależne testy dowodzą wysokiej jakości aut hiszpańskiego producenta. Czy to możliwe, by przez 100 tys. km przebiegu w samochodzie nic się nie popsuło?

Czytaj więcej
22-07-2020 10:09

Seat Ateca rzuca nowe wyzwanie

Żarty się skończyły i konkurencja staje w obliczu poważnego wyzwania. Do autoryzowanych salonów Seata wjeżdża właśnie najnowsze wydanie Seata Ateca. Już wcześniej auto miało swoich miłośników. Najwyraźniej jego twórcom było ciągle za mało, więc udoskonalili swój przebój.

Czytaj więcej
02-07-2020 10:59

Leasing bez zobowiązań, czyli nowość w ofercie Seata

Zamknięte sklepy, salony samochodowe, spowolnienie gospodarcze. Wszystko to sprawiło, że w ostatnim czasie kupowaliśmy mniej, ale to właśnie teraz może być najlepsza pora na zakup nowego auta. Dotyczy to zwłaszcza wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Czytaj więcej
28-05-2020 19:39

Wiosenny przegląd to bezpieczna jazda na letnie wakacje

Zimę już definitywnie mamy za sobą. Nastała wiosna, a niebawem zawita do nas lato. Warto jednak już teraz pomyśleć o wakacjach i umówić się na sezonowy przegląd naszego Seata. Co podczas niego warto sprawdzić?

Czytaj więcej
28-05-2020 19:27

Skonfiguruj swojego Seata na miarę marzeń i możliwości

Decyzja już zapadła. Twoim następnym samochodem będzie Seat. Jaką jednak wersję wyposażeniową wybrać? Czy zadowolić się najtańszą opcją, czy jednak cieszyć się bardziej topową wersją, która daje możliwość korzystania z wielu udogodnień?

Czytaj więcej