Poradnik

27-03-2020 14:21

Szach i mat, czyli nowy Seat Leon wchodzi na scenę

Hiszpańskie miasto León słynie z jednego z najwyżej pozycjonowanych turniejów szachowych w Hiszpanii. Czy także nowy Seat, który wziął imię od kastylijskiego miasta, zaszachuje konkurencję? Wszystko na to wskazuje.

Czytaj więcej
27-03-2020 14:17

Jakie są zalety naprawy blacharsko-lakierniczej w salonie Seat Autorud?

Eksploatacja samochodu wiążę się zwykle nie tylko z jego nieustanną amortyzacją w postaci zużywanych części, ale także koniecznością wymiany opon, klocków, tarcz czy elementów silnika. Eksploatacji pojazdu towarzyszy więc konieczność wizyt serwisowych czy gwarancyjnych.

Czytaj więcej
27-03-2020 14:13

Dlaczego trzeba wymieniać olej silnikowy?

Serwis eksploatacyjny samochodu to spory wydatek i dodatkowy obowiązek, jaki spoczywa na kierowcach. Wymiana opon, płynów czy oleju silnikowego zwiększają koszty eksploatacji pojazdu. Często są więc odkładane na ostatnią chwilę.

Czytaj więcej
27-03-2020 14:09

Nowy Seat dla Twojej firmy

Bogata gama modeli Seata i szereg systemów wspomagających bezpieczną jazdę czynią z nich idealne samochody służbowe. Innym powodem, dla którego przedsiębiorcy decydują się na wybór Seatów, jest bardzo dobry program leasingowy, który pozwala na rozsądne zarządzanie całą flotą, budżetem i wymianę samo...

Czytaj więcej
27-03-2020 14:06

Jak zapobiegać rozładowaniu akumulatora?

Każdy, kto miał ​akumulator rozładowany do zera,​ wie, jak nieprzyjemna jest to sytuacja – szczególnie, gdy gdzieś się spieszymy. Zima to pora roku, w której kierowcy najczęściej mierzą się z tym problemem. Czy można jednak zapobiec tego rodzaju zdarzeniu? Okazuje się, że tak – są sprawdzone sposoby...

Czytaj więcej